W roku szkolnym 2012/2013 20 uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł laureata i finalisty Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy.

 

 

Przedmiot

Nazwisko i imię ucznia

klasa

tytuł

1

Język polski

Natalia Szurna

VIf

Laureat

2

 

 

 

 

 

 

Język angielski

 

 

 

 

 

 

Tomasz Forenc

Gabriela Rzepska

Kamila D. Rutkowska

Weronika A. Grzymała

Jakub M. Gutowski

Bartosz Boguski

Jakub G. Wierzbowski

VIb

VIa

VIc

VIc

VIa

VIc

VIf

Laureat

Laureat

Laureat

Finalista

Finalista

Finalista

Finalista

3

Historia

 Jakub M. Gutowski

VIa

Laureat

4

 

 

 

 

 

 

Wiedza o sztuce

 

 

 

 

 

 

Dominika Wróblewska

Oskar Nosalik 

Natalia Szurna

Kamila Borawska

Dawid Gawryœ

Michał Łukawski

Wiktoria Dzierma

VIa

VIa

VIf

VIf

VIf

VIf

VIf

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

5

 

 

Matematyka

 

 

Jakub M. Gutowski

Jan Szablanowski

Michał Korwek

VIa

VIa

Vb

Laureat

Laureat

Finalista

6

Informatyka

Marcin Chętnik

VIc

Finalista

 

Osiągnięcia Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży w roku szkolnym 2012/2013

 1. udział w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur” - 2 wyniki bardzo dobre i 15 wyróżnień
 2. udział w ogólnopolskich konkursach matematycznych: Multitest- 2 tytuły laureata, Olympus - 1 tytuł laureata, Alfik Matematyczny - 1 tytułlaureata, Galileo - 8 laureatów, Panda-1 laureat, 2 wyróżnienia, Albus – 4 laureatów, 8 wyróżnień, Logika – 2 laureatów,
 3. udział w turnieju wiedzy o muzyce – I miejsce
 4. udział w konkursie „Wiara –mnie uskrzydla” - II miejsce
 5. udział w miejskim konkursie „Mistrz ortografii miasta Łomża”
 6. udział w miejskim konkursie „Z Omnibusem do gimnazjum” – III miejsce
 7. udział w międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Siódemeczka” - II miejsce
 8. udział w międzyszkolnym konkursie matematyczno – przyrodniczym - „Mix” - III miejsce
 9. udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej „Olimpus” - 1 wyróżnienie
 10. udział w ogólnopolskim konkursie ekologicznym – 1 wyróżnienie
 11. udział w powiatowym konkursie plastycznym „Przepis na zdrowe życie” - 2 wyróżnienia
 12. udział w powiatowym konkursie plastycznym „Łomżyńskie zwyczaje bożonarodzeniowe” - 1 nagroda, 1 wyróżnienie
 13. udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ptasi Śœwiat” -1 nagroda, 2 wyróżnienia
 14. udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Mój wymarzony zawód” - 3 wyróżnienia
 15. udział w wojewódzkim konkursie plastycznym „Krajobraz Polski, tradycje, współczesnoœć, przyszłoœć”- 1 nagroda, 3 wyróżnienia
 16. udział w powiatowym konkursie plastycznym „Książę Mazowiecki Janusz I nadaje prawa miejskie Łomży”- 2 nagrody, 2 wyróżnienia
 17. udział w powiatowym konkursie plastycznym „Łomża nad Narwią”- 3 nagrody
 18. udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „Fox” - 2 wyniki bardzo dobre,1 dobry
 19. udział w miejskim konkursie ortograficznym kl. III- II miejsce
 20. udział w ogólnopolskim konkursie gazetek szkolnych - zostaliœmy laureatem tego konkursu
 21. organizacja konkursów szkolnych: plastycznych, recytatorskich wokalnych, ortograficznych
 22. udział w miejskim konkursie recytatorskim „Baje, bajki, bajeczki” II miejsce
 23. udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ptasi Śœwiat” - 2 nagrody
 24. udział w międzyszkolnym konkursie „Super czytelnik” - 2 wyróżnienia
 25. organizacja i udział w „XXII Festiwalu Piosenki Dziecięcej” – kategoria dzieci szkolnych - I miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Osiągnięcia sportowe na szczeblu:

a) miasta:

 1. •III m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców (Korwek Michał, Popławski Stanisław, Borawski Hubert, Jankowski Tomasz, Przestrzelski Michał, Bagiński Piotr, Krajewski Mateusz, Cendrowski Hubert, Jurczyk Kamil, Popiołek Arek, Gutowski Jakub, Szablanowski Jan) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekun Łukasz Kurowski,
 2. •III m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt (Chojnowska Katarzyna, Buczyńska Paulina, Popławska Aleksandra, Bieńczyk Dominika, Dziubińska Karolina, Szydłowska Karolina, Napiórkowska Alicja, Chropowicz Monika, Grygo Weronika, Zalewska Natalia, Korytkowska Wiktoria, Wicik Anna, Ninkiewicz Julia, Konopka Katarzyna) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekunowie Aldona Wojewoda i Elwira Proniewska,
 3. •I m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Szachach Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekun Sławomir Sobociński,
 4. •IV m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Szachach Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekun Sławomir Sobociński,
 5. •II m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Tenisie Stołowym Dziewcząt (Chojnowska Katarzyna, Wicik Anna, Rzepska Gabriela, Grzymała Weronika) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekunowie Aldona Wojewoda i Proniewska Elwira,
 6. •I m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Tenisie Stołowym Chłopców (Jurczyk Kamil, Malinowski Mateusz, Cendrowski Hubert, Hajdeczko Krystian) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekun Łukasz Kurowski,
 7. •II m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Piłce Nożnej Chłopców (Cendrowski Hubert, Pieńkowski Rafał, Hajdeczko Krystian, Korytkowski Rafał, Otrębski Krystian, Szuliński Dawid, Komorowski Arek, Boć Dawid, Kołakowski Michał, Sobieski Michał, Pawczyński Krystian, Włodkowski Paweł) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekun Łukasz Kurowski,
 8. •II m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Minikoszykówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” (Stepnowska Julia, Szybłowska Karolina, Ostapowicz Sandra, Grabowska Natalia, Obrycka Maria, Wicik Anna, Grzymała Weronika, Chlidzińska Kinga, Skawska Paula, Bazydło Roksana, Bieńczyk Dominika) - opiekun Łukasz Kurowski,
 9. •II m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Minikoszykówce Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Szablanowski Jan, Ramotowski Maciek, Kosiński Rafał, Przybylski Jakub, Popiołek Arek, Kulikowski Gabryel, Danielewski Olaf) - opiekunowie Wojciech Kamiński i Andrzej Wojtkowski,
 10. •III miejsce w XVII Edycji CZWARTKÓW LA - opiekun Łukasz Kurowski
 11. IV m. dziewcząt – 322 pkt. i IV m. chłopców – 346 pkt. we WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM MIEJSKIEGO ŁOMŻYŃSKIEGO SZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO.
 12. II m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców (Trzonkowski Filip, Pawczyński Krystian, Kołakowski Michał, Korwek Michał, Włodkowski Paweł, Owczyński Kamil, Sulewski Mateusz, Remiszewski Adam, Konopko Filip, Tolzdorf Szymon, Chojnowski Michał, Ramotowski Jakub, Jaskólski Norbert, Remiszewski Piotr, Buczyński Wiktor, Nowicki Daniel, Karwowski Sebastian, Krzywda Mateusz, Szabłowski Łukasz, Aliński Patryk, Serbiński-Włodkowski, Niksa Mateusz, Domitrz Rafał, Piaszczyk Kacper, Duda Szymon, Lewczuk Radek, NiedŸwiedŸ Igor) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekun Łukasz Kurowski,
 13. IV m. w MISTRZOSTWACH MIASTA w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt (Szydłowska Karolina, Napiórkowska Alicja, Chropowicz Monika, Grygo Weronika, Ninkiewicz Julia, Konopka Katarzyna, Wilińska Wiktoria, Kowalewska Wiktoria, Łepkowska Natalia, Przestrzelska Patrycja, Baranowska Oliwia, Grzymała Weronika, Ciemniewicz Daria, Steczkowska Dominika, Rola Paulina, Jakubiak Julia, Łukawska Alicja, Rzodkiewicz Paulina, Mroczkowska Ewa, Sokołowska Kinga, Dąbrowska Weronika, Jankowska Natalia, Romanik Wiktoria, Zysk Martyna, Plona Wiktoria, Tomaszczyk Paulina) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekunowie Aldona Wojewoda i Proniewska Elwira,

•Wykaz zawodników biorących udział w XVII EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH:

Dziewczęta: Alińska Natalia, Augustyniak Saveena, Bazydło Roksana, Bieńczyk Dominika, Bieńczyk Natalia, Buczyńska Paulina, Chojnowska Katarzyna, Chrapowicz Monika, Dziubińska Karolina, Eliasz Patrycja, Grygo Weronika, Grzymała Weronika, Karwowska Aleksandra, Kibiłko Aleksandra, Konopka Katarzyna, Korytkowska Aleksandra, Korytkowska Wiktoria, Książek Karolina, Lendo Izabela, Matyszewska Oliwia, Napiórkowska Alicja, Ninkiewicz Julia, Ruszczyk Julia, Rutkowska Kamila, Szydłowska Karolina, Wicik Anna, Zalewska Natalia, Zaręba Natalia.

Chłopcy: Boć Dawid, Boć Hubert, Boć Mateusz, Borawski Hubert, Chojnowski Michał, Gawryœ Dawid, Gutowski Jakub, Hojdeczko Krystian, Konopko Filip, Korwek Michał, Korytkowski Rafał, Krajewski Mateusz, Krupa Piotr, Lewkowski Łukasz, Lipski Kamil, Maksiński Michał, Malinowski Hubert, Mazur Maciek, Mierzejewski Kamil, Mœciwujewski Artur, Nieciecki Piotr, Nowicki Daniel, Obrycki Sebastian, Pawczyński Krystian, Płaskociński Jakub, Popiołek Arkadiusz, Popiołek Dawid, Popławski Stanisław, Remiszewski Piotr, Sarnacki Jakub, Siwek Patrycjusz, Sobieski Michał, Stępień Kamil, Sulkowski Mateusz, Szmitko Mateusz, Szulc Piotr, Tatko Jakub, Tolzdorf Szymon, Trzonkowski Filip, Włodarski Patryk, Włodarski Sebastian - opiekun Łukasz Kurowski,

b) powiatu:

 1. •XV m. w GRUPIE ZACHODNIEJ w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt (Chojnowska Katarzyna, Buczyńska Paulina, Bieńczyk Dominika, Szydłowska Karolina, Napiórkowska Alicja, Chropowicz Monika, Grygo Weronika, Zalewska Natalia, Korytkowska Wiktoria, Ninkiewicz Julia) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekunowie Aldona Wojewoda i Elwira Proniewska,
 2. •I m. w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w Minikoszykówce Dziewcząt (Stepnowska Julia, Szybłowska Karolina, Ostapowicz Sandra, Grabowska Natalia, Obrycka Maria, Wicik Anna, Grzymała Weronika, Chlidzińska Kinga, Skawska Paula, Bazydło Roksana, Bieńczyk Dominika) - opiekun Łukasz Kurowski,
 3. •II m. w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w Minikoszykówce Chłopców (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Szablanowski Jan, Ramotowski Maciek, Kosiński Rafał, Przybylski Jakub, Popiołek Arek, Kulikowski Gabryel, Danielewski Olaf) - opiekunowie Wojciech Kamiński i Andrzej Wojtkowski,

c) województwa:

 1. •VI m. w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w Minikoszykówce Dziewcząt (Stepnowska Julia, Szybłowska Karolina, Ostapowicz Sandra, Grabowska Natalia, Obrycka Maria, Wicik Anna, Grzymała Weronika, Chlidzińska Kinga, Skawska Paula, Bazydło Roksana, Bieńczyk Dominika) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego - opiekun Łukasz Kurowski,
 2. •VI m. w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w Minikoszykówce Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Szablanowski Jan, Ramotowski Maciek, Kosiński Rafał, Przybylski Jakub, Popiołek Arek, Kulikowski Gabryel, Danielewski Olaf) - opiekunowie Wojciech Kamiński i Andrzej Wojtkowski,
 3. •57 m. we Współzawodnictwie Sportowym Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego – 212 pkt. (dz. – 127 pkt. /50/ i chł. – 85 pkt. /73/).

d) ogólnopolskim:

 1. •VII miejsce chłopców w III Międzynarodowym Turnieju Niepodległoœci w Minikoszykówce chłopców w Białymstoku (rocznik 2001 i mł.) (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Wierciszewski Bartek, Sobiechowski Michał, Figiel Mateusz, Szmitko Mateusz, Krupa Piotr, Sarnacki Jakub, Włodkowskim Paweł,) - opiekun Wojciech Kamiński
 2. •IV miejsce dziewcząt w Turnieju Koszykówki Dziewcząt MOSiR BASKET (rocznik 1999 i mł.) - opiekun Łukasz Kurowski,
 3. •V miejsce chłopców w XXI Międzynarodowym Turnieju w Minikoszykówce chłopców w Łomży „Puchar Łomżyczki” (rocznik 2000 i mł.) (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Szablanowski Jan, Ramotowski Maciek, Kosiński Rafał, Przybylski Jakub, Popiołek Arek, Kulikowski Gabriel, Danielewski Olaf) - opiekunowie Wojciech Kamiński i Andrzej Wojtkowski,
 4. •VIII miejsce dziewcząt w XII Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Koszykówki Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Płocka (rocznik 1999 i mł.) - opiekun Łukasz Kurowski,
 5. •IV miejsce chłopców w MAŁEJ LIDZE ŻUBRÓW woj. podlaskiego rocznika 2000 w minikoszykówce chłopców (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Włodkowskim Paweł, Popiołek Arek, Wesołowski Jan, Szablanowski Jan, Danielewski Olaf, Przybylski Jakub) - opiekun Wojciech Kamiński,
 6. •VII miejsce chłopców w MAŁEJ LIDZE ŻUBRÓW woj. podlaskiego rocznika 2001 w minikoszykówce chłopców (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Sobiechowski Michał, Figiel Mateusz, Szmitko Mateusz, Krupa Piotr, Sarnacki Jakub, Włodkowskim Paweł, Kozłowski Dawid) - opiekun Wojciech Kamiński,
 7. •I miejsce chłopców w MAŁEJ LIDZE ŻUBRÓW woj. podlaskiego rocznika 2002 w minikoszykówce chłopców (Ramotowski Jakub, Dubowik Igor, Tatko Jakub, Boć Hubert, Jaskółski Norbert, Zastawny Karol, Sokołowski Jakub, Gers Jakub, Laszkowski Kajetan, Sulewski Mateusz, Tolzdorf Szymon, Barwiński Paweł, Konopko Filip, Kotowski Bartek, Anusewicz Adam, Kozikowski Mateusz) – opiekun Wojciech Kamiński,
 8. •V miejsce chłopców w XVI Międzynarodowym Turniej Minikoszykówki „Łomżyńska Zima 2013” (rocznik 2000 i mł.) (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Włodkowskim Paweł, Popiołek Arek, Wesołowski Jan, Szablanowski Jan, Danielewski Olaf, Przybylski Jakub) – opiekun Wojciech Kamiński,
 9. •I miejsce chłopców w IV Międzynarodowym Turniej Minikoszykówki „Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich” (rocznik 2001 i mł.) (Siwek Patrycjusz, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam , Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Sobiechowski Michał, Figiel Mateusz, Szmitko Mateusz, Krupa Piotr, Sarnacki Jakub, Włodkowskim Paweł, Kozłowski Dawid) – opiekun Wojciech Kamiński,
 10. •III miejsce chłopców na TURNIEJU MINIKOSZYKÓWKI w ramach XIII POLONIJNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ im. JANA STYPUŁY w Łomży w dn. 1 - 2 lipca 2013r. (rocznik 2000 i mł.) – opiekun Wojciech Kamiński,