W roku szkolnym 2011/2012 14 uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł laureata, 2 uczniów tytuł finalisty Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

 Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy.

 

Przedmiot

Nazwisko i imię ucznia

klasa

Nazwisko i imię ucznia opiekuna

1

 

Język polski

 

Paulina Anna Wityńska

Alicja Jasińska

VIe

VIb

Bożena Łyżwa  

Anna Greloch

2

 

Język angielski

 

Patrycja Gierwatowska

Alicja Jasińska

VIb

VIb

Alicja Szymanowska

Marcin Dziekoński

3

 

Historia

 

Magdalena Wyszyńska

Alicja Jasińska

VIe

VIb

Bogumiła Maciejewska

4

 

 

 

Wiedza o sztuce

 

 

 

Aneta Siekierska

Weronika Nieciecka 

Kamila Gęborys

Natalia Szurna

VIe

VIe

VIe

Vf

Agnieszka Wysocka

5

 

Matematyka

 

Ania Stpiczyńska

Martyna Mocarska

VIa

VIe

Tomasz Chojnowski

Zbigniew Gawrych

6

 

Informatyka

 

Anna Stpiczyńska 

Jakub Piaszczyk

VIa

VId

Roman Szeligowski

finaliści

7

 

Język angielski

 

   

Alicja Szymanowska

Marcin Dziekoński

 

 1. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym MULTITEST zdobyliśmy 5 tytułów laureata i 5 wyróżnień op. T. Chojnowski, P. Such-Kaczanowicz, Z. Gawrych,
 2. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym OLIMPUS zdobyliśmy 9 tytułów laureata - op. T. Chojnowski, Z. Gawrych, P. Such-Kaczanowicz,
 3. Udział w ogólnopolskim konkursie ALFIK MATEMATYCZNY zdobyliśmy 3 wyniki bardzo dobre oraz 3 wyniki dobre –op. T. Chojnowski, P. Such-Kaczanowicz,   Z. Gawrych,
 4. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym PINGWIN zdobyliśmy 2 tytuły laureata i 4 wyróżnienia op. T. Chojnowski, P. Such-Kaczanowicz, Z. Gawrych,
 5. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT 2012–zdobyliśmy 6 wyników bdb. - op. T. Chojnowski, P. Such-Kaczanowicz, Z. Gawrych,
 6. Udział w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur i Kangurek – zdobyliśmy 2 wyniki bdb. oraz 17 wyróżnień- op. T. Chojnowski, Z. Gawrych,   E. Białucha, B. Gronostajska, K. Tramp, D. Dardzińska, M. Kulikowska,
 7. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym MIX 2012-zdobyliśmy jeden tytuł laureata oraz 4 wyróżnienia - op. Z.Gawrych,T. Chojnowski, P.Such-Kaczanowicz,
 8. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym Logika 2012- zdobyliśmy 5 tytułów laureata oraz 6 wyróżnień -op. Z. Gawrych, T. Chojnowski, M.Kulikowska, P.Such-Kaczanowicz,
 9. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym SEZAM zdobyliśmy 1 tytuł laureata i 3 wyróżnienia op. T. Chojnowski, P. Such-Kaczanowicz, Z. Gawrych,
 10. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym Panda 2012 –zdobyliśmy   2 tytuły laureata oraz 8 wyróżnień - op. T. Chojnowski, Z. Gawrych, P.Such-Kaczanowicz,
 11. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym Albus –zdobyliśmy 6 tytułów laureata oraz 2 wyróżnienia - op. Z. Gawrych, T. Chojnowski, P.Such-Kaczanowicz,
 12. Udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym Geniusz –zdobyliśmy 3 tytuły laureata oraz 4 wyróżnienia- op. T.Chojnowski, P.Such-Kaczanowicz,
 13. Udział w międzyszkolnym konkursie matematycznym „Siódemeczka” zdobyliśmy I i II miejsce- op. T. Chojnowski, Z.Gawrych,
 14. Udział w międzyszkolnym konkursie matematycznym „Liga Zadaniowa”- zdobyliśmy 2 wyróżnienia - op. T.Chojnowski, M.Kulikowska,
 15. Szkolny konkurs Mistrz matematyki klas V- org. T. Chojnowski,
 16. Udział w XIX Giełdzie Piosenki –zajęliśmy II i III miejsce - op. E. Urbanowska,
 17. Udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2012- zdobyliśmy 4 wyniki bdb oraz 5 db –op. A. Szymanowska, M. Kostko,
 18. Uczestnictwo w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o A. Mickiewiczu- zdobyliśmy I miejsce (op. A . Greloch, B. Łyżwa),
 19. Udział w konkursie „Mistrz ortografii Miasta Łomży”- zdobyliśmy II miejsce ( op. B.Łyżwa),
 20. Udział w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „ Poezja i Pamięć”- zdobyliśmy nagrodę publicznoœci -op. A.Gromelska,
 21. Zorganizowano konkursy „ Mistrz Historii klas IV i V”- organizatorzy   B. Maciejewska, K. Domalewski,
 22. Zorganizowano konkurs klas V „W œwiecie mitów” – organizator B. Maciejewska
 23. Szkolny konkurs „Mistrz Języka Angielskiego kl. IV, V , III”- org. A. Szymanowska, G. Teresińska, M. Dziekoński,
 24. Udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „ Mickiewicz jakiego nie znacie ”-zdobyliśmy I miejsce i wyróżnienie- op . B. Łyżwa,
 25. Udział w powiatowym konkursie plastycznym „ Moja rodzina” zdobyliśmy   II, III miejsce oraz wyróżnienie- op .A. Wysocka, E. Białucha
 26. Udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „ Makulatura to nie œmieć- zdobyliśmy I miejsce ,nagrodę , jedno wyróżnienie 6 prac zakwalifikowano na wystawę pokonkursową- op. A Wysocka, M. Glińska, B. Gronostajska,
 27. Udział w wojewódzkim konkursie plastycznym „ Krajobraz Polski- tradycje, współczesność, przyszłość”—zdobyliśmy i miejsce oraz wyróżnienie   - op. A.Wysocka,
 28. Udział w wojewódzkim konkursie plastycznym „ Jestem Polakiem- symbole narodowe w moim życiu” –zdobyliśmy wyróżnienie -op. A Wysocka,
 29. Udział w powiatowym konkursie plastycznym „ Igrzyska Olimpijskie- Londyn 2012” zdobyliśmy I , II miejsce oraz 1 wyróżnienie- op. A.Wysocka, A. Targ,
 30. Udział w międzyszkolnym konkursie ortograficzno-sportowym –zajęliśmy   I miejsce drużynowo i II indywidualnie – op. B. Gronostajska, K. Tramp,
 31. Udział w miejskim konkursie plastycznym „ Zapraszam księcia Mazowieckiego na spacer po Łomży” zdobyliśmy 4 wyróżnienia - op. A. Wysocka,
 32. Udział w powiatowym konkursie plastycznym „ Sport w Łomży” zdobyliśmy 4 nagrody 7 wyróżnień, 10 prac zakwalifikowano na wystawę –op. A. Wysocka, M. Glińska, H. Domaszewska, B. Gronostajska, A. Targ, B. Rzepska,
 33. Szkolny Turniej wiedzy o muzyce –organizatorzy A. Targ, H. Domaszewska, M. Góralczyk, B. Bohdan,
 34. Szkolny konkurs „Dobre maniery” org. M. Szlendak,
 35. Szkolny konkurs plastyczny dla klas I –org. B. Marchewka, H. Domaszewska, A. Targ,
 36. Szkolny konkurs plastyczny „Kartka œwiąteczna”- A. Targ, M. Glińska,   H. Domaszewska, B. Marchewka, M. Góralczyk,
 37. Konkurs „Zwierzaki –cudaki z jesiennych liœci”- B. Marchewka, A. Targ, M. Góralczyk ,
 38. Konkurs wiedzy o Łomży- org. A. Targ, etap międzyszkolny –zdobyliśmyjednowyróżnienie - op. I. Żelazna,
 39. Festiwal Piosenki Dziecięcej -zdobyliśmy wyróżnienie - op. B. Gronostajska,
 40. Udział w V Festiwalu Piosenki Dziecięcej i młodzieżowej„Big- Bit” – I ,III miejsce oraz 2 wyróżnienia -op. E. Urbanowska, A. Targ,
 41. Udział w międzyszkolnym konkursie „Ortofrajda”- zdobyliśmy I miejsce drużynowo –op .B Nowak, B. Rzepska,
 42. Szkolny konkurs matematyczny -org. E. Białucha, B. Gronostajska,   D. Dardzińska, B. Nowak, M. Góralczyk, B. Rzepska,
 43. Konkurs recytatorski „Baje, bajki, bajeczki”- org. B. Bohdan, B. Gronostajska, K. Tramp, ; etap miejski –zdobyliśmy jedno wyróżnienie- op .B. Gronostajska,
 44. Konkurs matematyczny „Cyferka” - org. B. Bohdan,
 45. Szkolny konkurs „Superczytelnik” org. B. Gronostajska, B. Nowak, etap międzyszkolny-zdobyliśmy II miejsce oraz dwa wyróżnienia - op. B. Nowak, B. Gronostajska, D. Dardzińska,
 46. Udział w miejskim konkursie plastycznym „ Bocian w dolinie Narwi”- zdobyliśmy III miejsce oraz 3 wyróżnienia -op. A. Targ, H. Domaszewska, I. Żelazna,   M. Góralczyk,
 47. Konkurs plastyczny- „ Jan Paweł II – przyjaciel dzieci” org. B. Kotlewska,
 48. Szkolny konkurs ortograficzny klas III, II- org. A. Targ, B. Bohdan,   B. Gronostajska, D. Dardzińska, B. Nowak,
 49. Konkurs piosenki religijnej „ W hołdzie Janowi Pawłowi II”- org. B. Kotlewska, M. Gogol, A. Frydrych, M. Wojewoda,
 50. Udział w międzyszkolnym i zorganizowanie szkolnego konkursu warcabowego - zdobyliśmy I i II miejsce -op. B. Rzepska, K. Tramp,
 51. Konkurs „ W œwiecie Misia Uszatka”- org. K. Tramp, J. Dybikowska, B. Baranowska,
 52. Konkursy „ Duszki, skrzaty, ufoludki” –org. J. Dybikowska, B. Baranowska,
 53. Konkurs „ Życie i twórczoœć A. Szklarskiego” -org. J. Dybikowska,   B. Baranowska,
 54. Konkurs „ Zwariowany œwiat bohaterów książek Astrid Lindgren”( etap szkolny i miejski)- zajęliśmy III miejsce -op. J. Dybikowska, B. Baranowska,
 55. ŚŒwietlicowy Turniej Warcabowy - org. M. Szlendak, A. Kwiecień,
 56. Świetlicowy konkurs „Œwietliczaki” –org. M. Szlendak, A. Kwiecień,
 57. Konkurs plastyczny „ Boże Narodzenie kredką malowane”- A. Frydrych,   M. Wojewoda,
 58. Udział w ogólnopolskim konkursie „ Biblia i przypowieœci biblijne”- zdobyliśmy tytuł laureata oraz wyróżnienie- op. M. Wojewoda.
 59. Udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy o Janie Pawle II-zdobyliśmy 2 wyróżnienia - op. M. Gogol, M. Wojewoda.

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Osiągnięcia sportowe na szczeblu:

a) miasta:

 1. •I miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w mini koszykówce Chłopców (Filipkowski Adrian, Kijewski Maciek, Adamski Jakub, Chętnik Krystian, Trzonkowski Patryk, Szymański Marcin, Jagac Daniel, Samluk Piotr, Œniadach Przemek, Rytelewski Emil, Kozłowski Piotr, Roszkowski Michał) – opiekun Wojciech Kamiński,
 2. •I miejsce w MISTRZOSTWACH MIASTA w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w mini koszykówce Dziewcząt (Wiszowata Magda, Mocarska Karolina, Wądołowska Ewelina, Kulesza Magda, Tomaszczyk Ewelina, Murat Zuzanna, Niedżwiedzka Monika, Supińska Aleksandra, Grzymała Weronika, Wicik Anna, Chludzińska Kinga, Skawska Paula) - opiekun Łukasz Kurowski,
 3. •III miejsce SZKOŁY w XVI Edycji CZWARTKÓW LA - opiekun Łukasz Kurowski (II miejsce),
 4. •II miejsce SZKOŁY we WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ ŁOMŻY „O PUCHAR ZIMY – 2012” – opiekunowie Elwira Proniewska, Aldona Wojewoda, Łukasz Kurowski i Wojciech Kamiński

• Wykaz zawodników biorących udział w XVI EDYCJI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH:

Dziewczęta: Bazydło Roksana, Bieńczyk Dominika, Buczyńska Paulina, Chludzińska Kinga, Chojnowska Katarzyna, Chrapowicz Monika, Dziubińska Karolina, Dzierma Wiktoria, EliaszPatrycja, Górska Ewa, Grygo Weronika, Grzymała Weronika, Kurpiewska Aleksandra, Lendo Izabela, Matyszewska Oliwia, Napiórkowska Katarzyna, Nieciecka Weronika, Ninkiewicz Julia, Ostapowicz Sandra, Ruszczyk Julia, Rutkowska Kamila, Siekierska Aneta, Siekierska Edyta, Skawska Paula, Supińska Aleksandra, Szydłowska Karolina, Wicik Anna, Œmiechowska Maja, Wiszowata Magdalena, Zabora Wiktoria,

Chłopcy: Abumuslimov Muslim, Adamski Jakub, Bagiński Piotr, Bobowski Łukasz, Boć Mateusz, Boguski Bartosz, Borawski Hubert, Buczyński Bartosz, Cendrowski Hubert, Charubin Mateusz, Chojnowski Marek, Chojnowski Mateusz, Chrostowski Paweł, Figiel Mateusz, Franczuk Maksymilian, Gawryœ Dawid, Glinicki Paweł, Gogol Michał, Gosiewski Wiktor, Hojdeczko Krystian, Jadczak Maciek, Kalinowski Jan, Kalinowski Łukasz, Karwowski Tomasz, Kasprzyk Paweł, Kołakowski Michał, Korwek Michał, Krajewski Mateusz, Korytkowski Rafał, Kozłowski Mateusz, Kuliœ Karol, Kurowski Michał, Kwiatkowski Paweł, Lewkowski Łukasz, Lipnicki Daniel, Łukawski Michał, Maksiński Michał, Malinowski Hubert, Maliszewski Przemek, Mierzejewski Kamil, Mœciwujewski Artur, Ninkiewicz Maciej, Obrycki Sebastian, Otrębski Krystian, Pawelczyk Dawid, Perzan Mateusz, Pieńkowski Rafał, Pikiev Ahmed, Popiołek Arek, Popławski Stanisław, Przestrzelski Marcin, Przybylski Jakub, Raczek Sebastian, Remiszewski Adam, Roszkowski Michał, Sarnacki Jakub, Sobieski Michał, Stępień Kamil, Sulewski Mateusz, Szmitko Mateusz, Szostak Krystian, Szulakiewicz Gabriel, Szulc Piotr, Szuliński Dawid, Tetkowski Sebastian, Trzonkowski Filip, Trzonkowski Patryk, Wądołowski Adam, Włodarski Patryk,

Do Finału Miejskiego zakwalifikowało się 24 uczniów, a 8 z nich wywalczyło awans do Ogólnopolskiego Finału, który w dniach 22 – 24 czerwca 2012 roku w Łodzi. Prawo startu wywalczyli uczniowie:

Chojnowska Katarzyna (Vc) – bieg na 600 m, Wiszowata Magdalena (VId) – rzut piłeczką palantową, Bieńczyk Dominika (Vf) – rzut piłeczką palantową, Napiórkowska Alicja (IVb) – bieg na 600 m, Korwek Michał (IVb) – bieg na 60 m, Boć Dawid (IVc) – bieg na 1000 m, Maliszewski Przemysław (VId) – bieg na 1000 m, Chojnowski Marek (VId) – bieg na 1000m. BRAK WYJAZDU

b) powiatu:

•I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w mini koszykówce Chłopców (Filipkowski Adrian, Kijewski Maciek, Adamski Jakub, Chętnik Krystian, Trzonkowski Patryk, Szymański Marcin, Jagac Daniel, Samluk Piotr, Œniadach Przemek, Rytelewski Emil, Kozłowski Piotr, Roszkowski Michał) – opiekun Wojciech Kamiński,

•I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w mini koszykówce Dziewcząt (Wiszowata Magda, Mocarska Karolina, Wądołowska Ewelina, Kulesza Magda, Tomaszczyk Ewelina, Murat Zuzanna, Niedżwiedzka Monika, Supińska Aleksandra, Grzymała Weronika, Wicik Anna, Chludzińska Kinga, Skawska Paula) - opiekun Łukasz Kurowski,

c) województwa:

 1. •IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w mini koszykówce Dziewcząt (Wiszowata Magda, Mocarska Karolina, Wądołowska Ewelina, Kulesza Magda, Tomaszczyk Ewelina, Murat Zuzanna, Niedżwiedzka Monika, Supińska Aleksandra, Grzymała Weronika, Wicik Anna, Chludzińska Kinga, Skawska Paula) - opiekun Łukasz Kurowski,
 2. •IV miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej woj. podlaskiego „Energa Basket Cup” w mini koszykówce Chłopców (Filipkowski Adrian, Kijewski Maciek, Adamski Jakub, Chętnik Krystian, Trzonkowski Patryk, Szymański Marcin, Jagas Daniel, Ramotowski Maciek, Szablanowski Jan, Rytelewski Emil, Kozłowski Piotr, Roszkowski Michał) – opiekun Wojciech Kamiński,
 3. •72 m. we Współzawodnictwie Sportowym Podlaskiego Wojewódzkiego SZKOLNEGO ZWIĽZKU SPORTOWEGO – 180 pkt. (dz. – 90pkt. /65/ i chł. – 90 pkt. /69/).

d) ogólnopolskim:

 1. •I miejsce chłopców w Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki „ZAWKRZE CUP 2011” w Mławie (rocznik 2000) - opiekunowie Andrzej Wojtkowski i Dariusz Węgrowski,
 2. •IV miejsce w II Międzynarodowym Turnieju Niepodległoœci (2011r.) w Minikoszykówce chłopców (Filipkowski Adrian, Kijewski Maciek, Adamski Jakub, Chętnik Krystian, Trzonkowski Patryk, Szymański Marcin, Jagas Daniel, Konopka Mateusz, Œniadach Przemek, Rytelewski Emil, Kozłowski Piotr, Roszkowski Michał) w Białymstoku (rocznik 1999 i mł.) – opiekun Wojciech Kamiński,
 3. •VI miejsce dziewczęta (Wiszowata Magda, Mocarska Karolina, Wądołowska Ewelina, Kulesza Magda, Tomaszczyk Ewelina, Murat Zuzanna, Niedżwiedzka Monika, Supińska Aleksandra, Grzymała Weronika, Wicik Anna, Chludzińska Kinga, Skawska Paula) w XV Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki „Łomżyńska Zima 2012” w Łomży (rocznik 1999 i mł.) - opiekun Łukasz Kurowski,
 4. •III miejsce chłopców (Filipkowski Adrian, Kijewski Maciek, Adamski Jakub, Chętnik Krystian, Trzonkowski Patryk, Szymański Marcin, Jagas Daniel, Ramotowski Maciek, Szablanowski Jan, Rytelewski Emil, Kozłowski Piotr, Roszkowski Michał) w XV Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki „Łomżyńska Zima 2012” w Łomży (rocznik 1999 i mł.) – opiekun Wojciech Kamiński,
 5. •XI miejsce dziewczęta w XVI Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki „ELBASKET 2012” w Elblągu (rocznik 2000 i mł.) - opiekun Łukasz Kurowski,
 6. •VIII miejsce chłopcy w XVI Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki „ELBASKET 2012” w Elblągu (rocznik 2000 i mł.) - opiekunowie Andrzej Wojtkowski i Dariusz Węgrowski,
 7. •V miejsce chłopców w MAŁEJ LIDZE ŻUBRÓW woj. podlaskiego rocznika 2000 w minikoszykówce chłopców (Jadczak Maciek, Danielewski Olaf, Gutowski Jakub, Przestrzelski Jakub, Tatko Michał, Ramotowski Maciek, Kulikowski Gabriel, Wierciszewski Bartek, Szablanowski Jan,Mierzejewski Kamil, Wesołowski Jan, Borawski Mateusz, Kosiński Rafał, Popiołek Arek) - opiekun Andrzej Wojtkowski,
 8. •IV miejsce chłopców w MAŁEJ LIDZE ŻUBRÓW woj. podlaskiego rocznika 2001 w minikoszykówce chłopców (Tatko Jakub, Kołakowski Michał, Remiszewski Adam, Trzonkowski Filip, Ramotowski Jakub, Wierciszewski Bartek, Sobiechowski Michał, Figiel Mateusz, Szmitko Mateusz, Krupa Piotr, Sarnacki Jakub, Włodkowskim Paweł, Frańczuk Maksymilian) – opiekun Wojciech Kamiński,
 9. •I miejsce chłopców w XX Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki „Puchar Łomżyczki 2011” w Łomży (rocznik 2000) - opiekun Andrzej Wojtkowski i Dariusz Węgrowski,
 10. •V miejsce chłopców w IX Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki – „Olsztynek Top 2011” (rocznik 2000) - opiekunowie Andrzej Wojtkowski i Dariusz Węgrowski,
 11. •VI miejsce chłopców w IV Ogólnopolskim Turnieju „U KLEMENSA” w Minikoszykówce Chłopców w Białymstoku (rocznik 2001) – opiekun Wojciech Kamiński,
 12. •VII miejsce chłopców w XII POLONIJNYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w Turnieju Minikoszykówki chłopców – opiekunowie Wojciech Kamiński i Andrzej Wojtkowski,
 13. •IV miejsce w ELIMINACJACH DO MISTRZOSTW POLSKI woj. podlaskiego w koszykówce chłopców w kategorii młodzika – opiekun Włodzimierz Wójcik,