Dnia 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkolnej bibliotece z tej okazji przeprowadzone zostały zajęcia biblioteczne dla klas pierwszych. Pierwszaki przyszły na spotkanie do biblioteki ze swoimi pluszowymi misiami . Uczniowie poznali historię pluszowego misia, a potem sami opowiadali historie swoich misiów.

mikołajpocztaŚwięty Mikołaj nie zawiódł! Listy dotarły na czas. Jest szansa, że książki ze szkolnej biblioteki nie będą samotne w najbliższym czasie, a zwłaszcza w święta. Na pewno znajdą w Was, Uczniach, wiernych przyjaciół i będą częstymi gośćmi w Waszych domach.

Zgodnie ze starą tradycją wróżby św. Andrzeja odkrywały rąbka tajemnicy wszystkim, którzy chcieli poznać, jaka przyszłość ich czeka. Młodzież naszej szkoły miała okazję sobie powróżyć podczas przerw międzylekcyjnych.

Czy książka może nas przenieść w inny świat? Oczywiście, że tak! Wiedzą o tym dobrze czytelnicy naszej szkolnej biblioteki, a w szczególności uczestnicy konkursu plastycznego zorganizowanego przez bibliotekę szkolną przy współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Łomży. Uczniowie przygotowali na konkurs 17 pięknych prac, a najlepiej ocenione przez komisję wykonały następujące osoby: