Pod takim hasłem 12 maja br.  odbył się międzyszkolny konkurs ze znajomości serii książek Brandona Mulla „Baśniobór” , zorganizowany przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Łomży.

Jak namalować swój sen? Doskonale udało się to pięciu uczniom naszej szkoły, laureatom konkursu „Ilustracja ze snu” ogłoszonego przez  Wydawnictwo Zakamarki i Kino Dzieci, a rozpropagowanego przez bibliotekę szkolną.

Wieści z biblioteki szkolnej

Nasza szkoła uczestniczy w realizacji  Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dologotyczącego wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

(Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 października 2015 r. Dz. U. z dnia 22 .10 2015 r. poz. 1667)

Wszystkich uczniów zapraszamy w dniach nauki szkolnej w godz. 745 - 1530

Biblioteka szkolna powstała w 1986 roku, wraz z utworzeniem Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży.