25 października 2017 r. w Centrali Poczty Polskiej w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja prac w ogólnopolskim konkursie „Świat oczami młodych - Czas na zdrowie”. W gronie zwycięzców znalazła się uczennica naszej szkoły Adrianna Duchnowska kl. VI a        (wychowawca P. Grażyna Dardzińska). Wśród zaproszonych gości byli rodzice Adrianny oraz szkolny koordynator konkursu P. Przemysław Bagiński.

W ogólnopolskim konkursie Adrianna została zakwalifikowana do wyróżnień II stopnia. Nagrodą był m.in. unikatowy zestaw znaczków z własną pracą, które można wykorzystać wysyłając list na Poczcie Polskiej. Wielu profesjonalnych artystów marzy, aby ich prace znalazły się na znaczkach pocztowych.

W organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską konkursie wzięło udział ponad 1400 placówek z całej Polski, 20 tysięcy uczniów w wieku 10-19 lat. Spośród 1455 prac konkursowych zostały wyłonione 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień I stopnia i 20 wyróżnień II stopnia . Patronat nad konkursem objęli Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Minister Infrastruktury i Budownictwa.  

                                                             Ada – Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !