Wiedzą to miłośnicy poezji z naszej szkoły, którzy chętnie wzięli udział w szkolnym konkursie recytatorskim. Zwycięzcy konkursu to:

I miejsce – Eryk Wojtkowski, klasa VI B

II miejsce – Patryk Szenk, klasa IV A

III miejsce – Zuzanna Lubiecka, klasa IV B

Wyróżnienia:

Karina Dmoch, klasa VI A

Paweł Koziej, klasa VI A

Sandra Kosyk, klasa V A

Marta Wygnał, klasa VI E

Inga Mikołajczyk, klasa VI D

Łucja Grużewska, klasa IV C

Wiktoria Krajewska, klasa V B

Wiktoria Buczyńska, klasa IV A

Martyna Dąbrowska, klasa V B

Eryk, Patryk i Zuzanna reprezentowali naszą szkołę podczas miejskich eliminacji konkursu „Baje, bajki, bajeczki”.  Zwycięzcą tychże eliminacji został Eryk Wojtkowski /klasa VI B/, z którego dumna jest nauczycielka języka polskiego p. M. Pokropowicz oraz opiekunka podczas konkursu p. D. Wysocka. Eryk zachwycił jurorów dojrzałą interpretacją wiersza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego „Bajka o słowikach”. Eryk Wojtkowski będzie reprezentował nasze miasto podczas wojewódzkiego etapu konkursu „Baje, bajki, bajeczki” w Białymstoku. Gratulujemy!

28 kwietnia w Domku Pastora odbył się konkurs recytatorski „Poetycki zwierzyniec”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Karina Dmoch, Paweł Koziej, Sandra Kosyk, Marta Wygnał i Inga Mikołajczyk. Trema nie przeszkodziła im w recytacji. Recytatorzy, których było 53, dali wyjątkowy koncert poetycki. Mimo że nie zdobyli nagród, nie zniechęcili się do recytacji. Będą szlifować swoje talenty podczas kolejnych konkursów.

 

recytacja

 

 

 

 recytacja1