Przydział zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

Lp. Imię nazwisko                        rodzaj zajęcia
1 Bagiński Przemysław koło przyrodnicze
2 Bałazy Arkadiusz koło techniczne
3 Bączek Sławomir koło fizyczne
4 Białucha Ewa zajęcia rozwijające
5 Bohdan Bożena zajęcia wyrównawcze
6 Borawska Danuta zajęcia rozwijające
7 Borowska Anna koło matematyczne
8 Bronowicz Iwona koło historyczne
9 Brzozowski Paweł koło informatyczne
10 Buczyńska Maria koło miłośników języka polskiego
11 Chojnowska Hanna koło matematyczne
12 Chojnowska Maria Katarzyna zajęcia taneczne
13 Chojnowski Daniel zawody sportowe
14 Dardzińska Danuta zajęcia wyrównawcze
15 Dardzińska Grażyna e-dziennik konsultacje
16 Domalewska Wiesława zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
17 Dworakowska Grażyna koło biologiczne
18 Dziekoński Marcin koło języka angielskiego
19 Frydrych Agnieszka koło biblijne
20 Garlicka Beata zajęcia rozwijające
21 Glińska Małgorzata Wiesława zajęcia wyrównawcze
22 Gogol Małgorzata koło biblijne
23 Góralczyk Marzanna zajęcia rozwijające
24 Greloch Anna zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
25 Gromelska Aldona koło polonistyczne
26 s.Grzyb Maria koło wiedzy religijnej
27 Kamiński Wojciech zawody sportowe
28 Kasztelan Halina zajęcia wyrównawcze
29 Kokoszko Marta koło języka niemieckiego
30 Korytkowski  Adam zajęcia sportowe
31 Kostko Marta koło języka angielskiego
32 Kotlewska Bożena koło misyjne
33 Kotowska Magdalena zajęcia wyrównawcze
34 Kowalewska Dorota koło matematyczne
35 Kowalik Marzena koło języka polskiego
36 Kulikowska Małgorzata Wiesława koło matematyczne
37 Kurowski Łukasz zawody sportowe
38 Kwiecień Anna zajęcia muzyczno-taneczne
40 Niewińska-Blacha Katarzyna koło matematyczne
41 Nitkiewicz Alicja Maria rozwijanie zainteresowań czytelniczych
42 Nowak Bożena zajęcia wyrównawcze
43 Olszak Aneta Małgorzata zajęcia wyrównawcze
44 Ostapczuk Magdalena zajęcia wyrównawcze
45 Oszczapińska Monika koło języka angielskiego
47 Pisarska Barbara koło języka angielskiego
48 Potapowicz Bożena Anna zajęcia wyrównawcze z przyrody
49 Proniewska  Elwira Barbara zawody sportowe
50 Rachubka Natalia koło języka niemieckiego
51 Rybakiewicz Barbara zajęcia wyrównawcze
52 Rzepska Bogusława zajęcia rozwijające
53 Sarnowska Ewa zajęcia rozwijające
54 Sowa Ewa zawody sportowe
55 Siedlanowska Katarzyna zespół taneczny " Promyczki"
56 Studencka Ewa koło chemiczne
57 Such-Kaczanowicz Piotr zajęcia wyrównawcze z matematyki
58 Szeligowski Roman koło komputerowe
59 Szewczyk Anna koło języka angielskiego
60 Szlendak Małgorzata koło historyczne
61 Szymanowska Alicja    koło języka angielskiego
62 Targ Agnieszka Izabela koło wszechstronnego rozwoju ucznia
63 Teresińska Grażyna koło języka angielskiego
64 Tomaszewski Adam koło muzyczne
65 Tramp Katarzyna zajęcia wyrównawcze
66 Urbanowska Ewa Krystyna zajęcia artystyczne
67 Wasilewska Marzena zajęcia edukacyjne
68 Wejs-Pruszko Joanna zajęcia rozwijające kompetencje osobiste
69 Witkowska Katarzyna rozwijanie zainteresowań czytelniczych
70 Wojewoda Aldona Anna zawody sportowe
71 Wojtkowska Anna koło geograficzne
72 Wójcik Joanna zawody sportowe
73 Wójcik Włodzimierz zawody sportowe
74 Wyrwas Marta koło języka angielskiego
75 Wysocka Agnieszka koło plastyczne
76 Wysocka Dorota zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
77 Zaorska Dorota koło matematyczne
78 Zaręba Kamila koło języka angielskiego
79 Żelazna Izabela Maria zajęcia wszechstronnego rozwoju ucznia
80 ks. Brzostek Paweł Lech koło wiedzy religijnej
81 Kotowski Bartosz zajęcia sportowe
82 Szymańska Aneta koło taneczne
84 Knapkiewicz Michał zajęcia artystyczne
85 Pawczyńska Cecylia Renata zajęcia ortofoniczne
86 Pokropowicz Maria zajęcia wyrównawcze z języka polskiego