Harmonogram kontaktów indywidualnych nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018

1-sza środa miesiąca - nauczyciele klas I - III godz. 1700 - 1800

1-szy czwartek miesiąca - nauczyciele klas IV-VII i klas II-III (gimnazjum) godz. 1700-1800

 

Lp. Imię i nazwisko miejsce dyżuru
1 Bagiński Przemysław s.212
2
Bałazy Arkadiusz
s. 21
3
Bączek Sławomir
s. 204
4 Białucha Ewa s.121
5 Bohdan Bożena s.122
6 Borawska Danuta s.227
7 Borowska Anna pokój nauczycielski
8 Bronowicz Iwona s.327
9 Brzozowski Paweł s.230
10 Buczyńska Maria s.311
11 Chojnowska Hanna s.5
12 Chojnowska Maria Katarzyna s.7
13 Chojnowski Daniel pokój nauczycielski(hala)
14 Dardzińska Danuta s.118
15 Dardzińska Grażyna s.231
16 Domalewska Wiesława s.201
17 Dworakowska Grażyna s.323
18 Dziekoński Marcin s.2
19 Frydrych Agnieszka pokój nauczycielski
20 Garlicka Beata s.121
21 Glińska Małgorzata Wiesława s.122
22 Gogol Małgorzata pokój nauczycielski
23 Góralczyk Marzanna s.129
24 Greloch Anna pokój nauczycielski
25 Gromelska Aldona s.311
26 s.Grzyb Maria s.328
27 Kamiński Wojciech pokój nauczycielski(hala)
28 Kasztelan Halina s.117
29 Kokoszko Marta s.312
30 Kostko Marta s.3
31 Kotlewska Bożena pokój nauczycielski
32 Kotowska Magdalena s.8
33 Kowalewska Dorota s.322
34 Kowalik Marzena s.329
35 Kurowski Łukasz pokój nauczycielski(hala)
36 Nadolny Artur pokój nauczycielski(hala)
37 Niewińska-Blacha Katarzyna s.222
38 Nowak Bożena s.221
39 Olszak Aneta Małgorzata s.7
40 Ostapczuk Magdalena s.201
41 Oszczapińska Monika s.312
42 Pietruszewski Wojciech pokój nauczycielski(hala)
43 Pisarska Barbara s.312
44 Potapowicz Bożena Anna s.211
45 Proniewska  Elwira Barbara pokój nauczycielski(hala)
46 Rachubka Natalia s.312
47 Rzepska Bogusława s.221
48 Sarnowska Ewa s.227
49 Sowa Ewa pokój nauczycielski(hala)
50 Siedlanowska Katarzyna s.127
51 Studencka Ewa s.305
52 Such-Kaczanowicz Piotr s.5
53 Szeligowski Roman s.202
54 Szewczyk Anna s.312
55 Szlendak Małgorzata s.6
56 Szymanowska Alicja    s.4
57 Targ Agnieszka Izabela s.128
58 Teresińska Grażyna pokój nauczycielski
59 Tramp Katarzyna s.8
60 Urbanowska Ewa Krystyna s.210
61 Wojewoda Aldona Anna pokój nauczycielski(hala)
62 Wojtkowska Anna s.303
63 Wójcik Joanna pokój nauczycielski (hala)
64 Wójcik Włodzimierz pokój nauczycielski(hala)
65 Wyrwas Marta pokój nauczycielski
66 Wysocka Agnieszka s.33
67 Wysocka Dorota pokój nauczycielski
68 Zaorska Dorota s.321
69 Zaręba Kamila s.312
70 Żelazna Izabela Maria s.117
71 ks. Brzostek Paweł Lech s.328
72 Knapkiewicz Michał s.210
73 Pokropowicz Maria s.330
74 Gryglik Mateusz s.6
75 Ptaszyński Sławomir s.34