UWAGA!!!

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe uczeń otrzymuje nieodpłatnie

Z WYJĄTKIEM RELIGII

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej

w klasie III

w roku szkolnym 2017/2018

PODRĘCZNIKI

* Edukacja wczesnoszkolna

„Nasza szkoła”. Podręcznik do szkoły podstawowej – klasa 3, części 1-4. Wydawnictwo: MEN 2016. Autorzy: Maria Lorek, Monika Zatorska.

* Język angielski

„New English Adventure” – poziom 3. Autorzy: Tessa Lochowski, Anna Worrall. Wydawnictwo: Pearson 2015r. Nr dopuszczenia: MEN 680/3/2015.

MATERIAŁY ĆWICZENIOWE

* Materiały ćwiczeniowe – edukacja wczesnoszkolna

„Ćwiczenia z pomysłem” - klasa 3, części 1-4. Wydawnictwo: WSiP 2016r. Autorzy: Jolanta Filipowicz, Katarzyna Harmak, Kamila Izbińska,

„Ćwiczenia z pomysłem" - matematyka – klasa 3, części 1-4. Wydawnictwo: WSiP 2016r. Autorzy: Jolanta Brzóska, Anna Jasiocha.

* Język angielski

„Zeszyt ćwiczeń”. Poziom 3. Song & Stories CD. Wydawnictwo: Pearson 2015r. Autorzy: Tessa Lochowski, Anna Worrall

ZAKUP PRZEZ RODZICÓW

RELIGIA

* „Jezus jest z nami”. Podręcznik do nauki religii. Wydawnictwo: Jedność. Autorzy: Ks. dr J. Czerkawski, E. Kondrak. Nr dopuszczenia AZ-13-01/12-KI-4/13.

* „Jezus jest z nami”. Zeszyt ćwiczeń. Wydawnictwo: Jedność. Autorzy: Ks. dr J. Czerkawski, E. Kondrak.