UWAGA!!!

Podręczniki i materiały ćwiczeniowe uczeń otrzymuje nieodpłatnie

Z WYJĄTKIEM RELIGII

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej

w klasie II

w roku szkolnym 2017/2018

PODRĘCZNIKI

* Edukacja wczesnoszkolna

„Nasza szkoła”. Podręcznik do szkoły podstawowej – klasa 2, części 1-4. Wydawnictwo: MEN 2014r. Autorzy: Maria Lorek, Monika Zatorska.

„Nasza szkoła - matematyka”. Podręcznik do szkoły podstawowej - klasa 2, części 1-4. Wydawnictwo: MEN 2014r. Autor: Agata Ludwa.

* Język angielski

„New English Adventure” – poziom 2. Autorzy: Viv Lambert, Anna Worrall.  Wydawnictwo: Pearson 2015r. Nr dopuszczenia: MEN 680/2/2015.

MATERIAŁY ĆWICZENIOWE

* Edukacja wczesnoszkolna

„Ćwiczenia z pomysłem” - klasa 2, części 1-4. Wydawnictwo: WSiP 2015r.   Autorzy: Jolanta Filipowicz, Katarzyna Harmak, Kamila Izbińska,

„Ćwiczenia z pomysłem" - matematyka – klasa 2, części 1-4. Wydawnictwo: WSiP 2015r. Autorzy: Jolanta Brzóska, Anna Jasiocha.

* Język angielski

„Zeszyt ćwiczeń”. Poziom 2. Song & Stories CD. Wydawnictwo: Pearson 2015r. Autorzy: Viv Lambert, Anna Worrall.

ZAKUP PRZEZ RODZICÓW

RELIGIA

„Idziemy do Jezusa”. Podręcznik do nauki religii z płytą CD. Wydawnictwo: Jedność.  Autorzy: ks. dr J. Czerkawski, E.Kondrak. Nr dopuszczenia: AZ-12-01/12-KL-3/12.