Klasa   I A

Wychowawca – Bogusława Rzepska

I półroczeI zmiana

  1. Brajczewska Nina
  2. Chludzińska Wiktoria
  3. Dardziński Adrian
  4. Duchnowska Anastazja
  5. Januszewski Remigiusz
  6. Komorowski Bartosz
  7. Mańko Maja
  8. Mąka Jakub
  9. Modzelewska Laura
  10. Myśliński Dawid
  11. Nadolna Dominika
  12. Nierwińska Natalia                    
  13. Ossowska Antonina
  14. Ossowska Zofia
  15. Piaszczyk Maciej
  16. Polakowski Dominik
  17. Sadłowski Damian
  18. Siedlanowski Adam
  19. Stodulska Julia
  20. Szymańska Amelia
  21. Wojdyna Wiktor
  22. Zaremba Michał
  23. Zawojska Nadia
  24. Zieliński Fabian
  25. Zwardoń Wiktoria

chłopcy – 12

dziewczynki – 13

             Klasa I B

Wychowawca – Małgorzata Glińska

I półrocze – II zmiana

  1. Bartosiewicz Wiktoria
  2. Cichocki Aleksander
  3. Gutowska Lena
  4. Malinowska Gabriela
  5. Kalinowski Michał
  6. Kuczewski Sebastian
  7. Łuba Nadia
  8. Patalan Bartłomiej
  9. Piechocińska Nikola
  10. Prusinowski Franciszek
  11. Przychodzeń Wiktor
  12. Roszczewska Wiktoria
  13. Rytelewski Michał
  14. Sienkiewicz Igor
  15. Sokołowski Jakub
  16. Staniszewska Julia
  17. Stelmachowska Karolina
  18. Zaremba Lena
  19. Zborowski Krzysztof
  20. Zysk Dawid

  

 

 

 

chłopcy   – 11

dziewczynki   – 9

 

Klasa   I C

Wychowawca – Katarzyna Siedlanowska

I półrocze – I zmiana

  1. Baczewska Nikola
  2. Charubin Paweł
  3. Długozima Kacper
  4. Długozima Łukasz          
  5. Ejsmund Cezary
  6. Fabiszewska Lena
  7. Gorela Magdalena
  8. Greloch Gabriel
  9. Grochal Wiktoria
  10. Gwiazdowska Zuzanna
  11. Jankowski Mateusz
  12. Jastrzębska Lena
  13. Jermacz Anita
  14. Klimaszewska Wiktoria
  15. Kobosko Kamil
  16. Kołakowska Julia
  17. Kozicka Aleksandra
  18. Maksiński Marcin
  19. Młodzianowska Amelia    
  20. Modzelewska Lena
  21. Pastorczyk Wiktor
  22. Piotrowski Kuba
  23. Rezka Maja
  24. Solecka Nikola Lena
  25. Wankiewicz Wiktor

   chłopcy – 11

   dziewczynki – 14

Klasa   I D

Wychowawca – Beata Garlicka

I półrocze – I zmiana

  1. Bałazy Julia
  2. Bazydło Zuzanna Blanka
  3. Bąbol Sebastian   Franciszek
  4. Bruliński Wiktor
  5. Ciuchnicka Maja
  6. Cwalina Norbert
  7. Jankowski Michał
  8. Kopczewska Zuzanna
  9. Korytkowska Zuzanna
  10. Piasecka Amelia Wiktoria
  11. Popławski Olaf
  12. Rainka Agata
  13. Sienkiewicz Mateusz
  14. Sowiński Juliusz
  15. Szabłowski Bartosz
  16. Szydłowski Igor
  17. Wojno Agata
  18. Wojsz Amelia
  19. Wójcik Adam
  20. Zawadzki Jakub

  

 

 

 

   chłopcy – 11

   dziewczynki – 9

 

Klasa   I E

Wychowawca – Agnieszka Targ

I półrocze – II zmiana

  1. Adamowicz Natalia
  2. Bar Zuzanna
  3. Cuper Kamil
  4. Cychol Piotr
  5. Dąbrowska Samantha
  6. Jagas Daria
  7. Januszewski Sebastian Dawid
  8. Klewicka Zuzanna
  9. Komorowski Franciszek
  10. Krystowczyk Maja
  11. Milewska Julia
  12. Olender Sebastian
  13. Rutkowska Oliwia
  14. Rydel Aleksandra
  15. Sierzputowski Jakub
  16. Stępińska Oliwia
  17. Sowa Lena
  18. Wałkuski Kacper
  19. Wysmułek Patrycja

 

 

 

chłopcy – 7

dziewczynki – 12

Klasa   I F

Wychowawca – Marzanna Góralczyk

I półrocze – II zmiana

  1. Bajkiewicz Natalia
  2. Bartosiewicz Dawid
  3. Borawski Marcel
  4. Bykuć Marcin
  5. Dziemiańczuk Ewa
  6. Dziemiński Hubert
  7. Galińska Pola
  8. Jałowiecki Andrzej
  9. Karwowski Julian
  10. Kołakowska Amelia
  11. Kozłowska Oliwia
  12. Krajewski Bartosz
  13. Musiński Oskar
  14. Niebrzydowska Daria
  15. Obrycka Julia
  16. Piotrowski Oskar
  17. Stawarz Adam Krzysztof
  18. Szpada Paweł
  19. Waśkiewicz Eliza
  20. Wiszowata Lena
  21. Zabielski Jan

 

 

chłopcy   – 13

dziewczynki   – 9

 

       Klasa I G

    Wychowawca – Halina Kasztelan

        I półrocze – I zmiana

  1. Bazydło Szymon
  2. Bąkowski Sebastian
  3. Bożomański Marcel
  4. Gemborys Amelia
  5. Góralczyk Oliwia
  6. Gryczan Weronika
  7. Korwek Angelika
  8. Książek Stanisław
  9. Kuczyńska Maja
  10. Matyjek Wiktoria
  11. Nadarzyn Nikola
  12. Pieńkowska Julia Paulina
  13. Poniat Natasza
  14. Ramotowski Aleksander Wojciech
  15. Romanik Jakub
  16. Szabłowski Hubert
  17. Wójcik Kacper
  18. Zalewska Gabriela

chłopcy – 8

dziewczynki – 10