Nazwisko Imię Zakwalifikowany/ niezakwalifiko-wany   Lp. Nazwisko Imię Zakwalifikowany/ niezakwalifiko-wany
ADAMCZAK NIKODEM zakwalifikowany   44 NAROLEWSKA NATALIA zakwalifikowany
BAGIŃSKI KRYSTIAN zakwalifikowany   45 OBRYCKI ŁUKASZ zakwalifikowany
BAŁAZY JAKUB zakwalifikowany   46 PIANKA WIKTORIA zakwalifikowany
BARANOWSKI-GUTOWSKI HUBERT zakwalifikowany   47 POREDA BLANKA zakwalifikowany
BARGIELSKA LENA zakwalifikowany   48 POREDA MAJA zakwalifikowany
BARTOSIEWICZ JAKUB zakwalifikowany   49 PRUSACZYK KRZYSZTOF zakwalifikowany
BAZYDŁO ALICJA zakwalifikowany   50 ROGIŃSKA ALICJA zakwalifikowany
BĄCZEK KACPER zakwalifikowany   51 ROMANIK PATRYK zakwalifikowany
BIAŁOWĄS ROKSANA zakwalifikowany   52 RYBNIK MARCEL zakwalifikowany
BOBOWSKA KINGA zakwalifikowany   53 SAŁEK KACPER zakwalifikowany
BOCHIŃSKI WIKTOR zakwalifikowany   54 SIEJK KLAUDIA zakwalifikowany
BORAWSKI KAMIL zakwalifikowany   55 SIERGIEJEWICZ POLA zakwalifikowany
BRAJCZEWSKA ANNA zakwalifikowany   56 SŁAWIŃSKA KAROLINA zakwalifikowany
BRZEZIŃSKI DAMIAN zakwalifikowany   57 STRZYŻ LAURA zakwalifikowany
CENDROWSKA WERONIKA zakwalifikowany   58 SULEWSKA KINGA zakwalifikowany
CHLUDZIŃSKI DAWID zakwalifikowany   59 SZYMANOWSKI JAKUB zakwalifikowany
CHROSTOWSKA MAJA zakwalifikowany   60 SZYMCZYK MICHALINA zakwalifikowany
CHROSTOWSKI SZYMON zakwalifikowany   61 ŚWIERSZCZ DAWID zakwalifikowany
DĄBROWSKI BARTOSZ zakwalifikowany   62 ŚWIERZBIŃSKI MATEUSZ zakwalifikowany
DZIEMIŃSKI FILIP zakwalifikowany   63 TYBOROWSKA ALEKSANDRA zakwalifikowany
GRABOWSKA NINA zakwalifikowany   64 USTACH LENA zakwalifikowany
GRUDOWSKI DOMINIK zakwalifikowany   65 WARDA KAMIL zakwalifikowany
GRZYMAŁA LENA zakwalifikowany   66 WARSEWICZ BARTOSZ zakwalifikowany
JANKOWSKA EMILIA zakwalifikowany   67 WIERCISZEWSKI ALEKSANDER zakwalifikowany
JANKOWSKI DAWID zakwalifikowany   68 WOJSZ MACIEJ zakwalifikowany
JARMUŁOWICZ MAJA zakwalifikowany   69 WOJSZ MAJA zakwalifikowany
JARMUŁOWICZ MIKOŁAJ zakwalifikowany   70 WRÓBLEWSKI ALEKSANDER zakwalifikowany
JASIONKOWSKA GABRIELA zakwalifikowany   71 ZAKRZEWSKI OLIWIER zakwalifikowany
KACPERSKI ADAM zakwalifikowany   72 ZALEWSKI KAMIL zakwalifikowany
KALINOWSKA AMELIA zakwalifikowany   73 CHOJNOWSKI SZYMON zakwalifikowany
KALINOWSKI MIŁOSZ zakwalifikowany   74 GAYTABAEVA MAKKA-SELIMA zakwalifikowany
KAMIŃSKA MAJA zakwalifikowany   75 GŁĘBOCKA JUDYTA zakwalifikowany
KAMIŃSKA NIKOLA zakwalifikowany   76 GOSK KACPER zakwalifikowany
KARASZEWSKA MAJA zakwalifikowany   77 GÓRALCZYK WIKTORIA zakwalifikowany
KARWOWSKI ALEKSANDER zakwalifikowany   78 KASZUBA RAFAŁ zakwalifikowany
KOWALSKA KAMILA zakwalifikowany   79 KOŚNIK ALEKSANDRA zakwalifikowany
KRUSZEWSKI KRYSTIAN zakwalifikowany   80 KURPIEWSKA PAULINA zakwalifikowany
KUDYBA LEON zakwalifikowany   81 OSTROWSKA NATALIA zakwalifikowany
KWIATKOWSKI JAN zakwalifikowany   82 STEFANYK ANDRII zakwalifikowany
KWIATKOWSKI MIKOŁAJ zakwalifikowany   83 TRUSZKOWSKI NIKODEM zakwalifikowany
MACKO FILIP zakwalifikowany   84 ZAWADZKA GABRIELA zakwalifikowany
MISZCZUK JULIA zakwalifikowany   85 ZAWOJSKI NATAN zakwalifikowany
MŁODZIANOWSKI JAKUB zakwalifikowany   86 ZORYCHTA-GUZIK WIKTORIA zakwalifikowany

 

 

 

Zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrtutacyjnym      
w terminie od 26.04.2017r. do 28.04.2017r.            
prosimy o potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do oddziału    
przedszkolnego przy SP9 w Łomży w postaci pisemnego oświadczenia.      
            (druk dostępny w sekretariacie szkoły)
                     

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POTWIERDZENIE WOLI zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego przy SP 9 w Łomżyw roku szkolnym 2017/2018   /plik do pobrania /